"УБИЈ СРБИНА", НИКАД ЈЕФТИНИЈЕ! Бедна казна УЕФА на албанску срамоту

Марко Паунић
Марко Паунић

23. 07. 2024. у 11:37

Европска фудбалска асоцијација УЕФА казнила је албански фудбалски клуб Егнати због скандалозног скандирања навијача не мечу против Борца из Бањалуке у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

УБИЈ СРБИНА, НИКАД ЈЕФТИНИЈЕ! Бедна казна УЕФА на албанску срамоту

FOTO: Tanjug/AP

Навијачи актуелног шампиона Албаније током меча са Борцем скандирали су „Убиј Србина“, а УЕФА је реаговала казном.

Егнати мора да плати 10.000 евра, а наредну утакмицу у европским такмичењима на домаћем терену играће пред празним трибинама.

Део казне који се односи на публику је условног карактера што значи да неће бити срповеден уколико албански навијачи не понове слично.

Сусрет Егнатија и Борца био је вискоризичан, а Бањалучани су славили после пенала.

У наредом колу фудбалери Борца играју против ПАОК-а.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
САКРАМЕНТО ЛЕЖИ НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.

11. 12. 2025. у 13:30

Коментари (0)

Када је кеш/рефинансирајући кредит најбоља опција за вас и какве опције нуде банке у Србији?