ОВО НИЈЕ ПАРТИЗАН: Александар Станојевић незадовољан након победе над Напретком

Александар Илић
Александар Илић

19. 07. 2024. у 23:21

ФУДБАЛЕРИ Партизана гостовали су Напретку у 1. колу Суперлиге Србије, а након меча Александар Станојевић изнео је своје утиске.

ОВО НИЈЕ ПАРТИЗАН: Александар Станојевић незадовољан након победе над Напретком

ФОТО: М. Вукадиновић

Славио је Партизан голом Матеуса Салдање у последњим минутима. Станојевић није био задовољан издањем свог тима упркос тријумфу. 

- Није то ни близу Партизана каквог желимо. Нисмо ни близу онога што треба да играмо. Хвала навијачима. Жао ми је због њих, позитивну атмосферу су направили. Играчи су показали карактер. Ми морамо боље, ово није Партизан. Недостаје нам ритма, брзине у игри, директности. једноставно, све нам недостаје. Мора боље, више да радимо. Бојао сам се да ће овако бити. Свака част момцима. Награђени су за то. Мотив више су нам навијачи и обавеза, поручио је Станојевић. 

БОНУС ВИДЕО: СПЕКТАКЛ У НОВОМ ПАЗАРУ: Представљен Адем Љајић 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКО ЈЕ ЧКАЉА ДОБИО СТАН: Живео са породицом у гарсоњери, а онда је уследила изненадна посета у новогодишњој ноћи

КАКО ЈЕ ЧКАЉА ДОБИО СТАН: Живео са породицом у гарсоњери, а онда је уследила изненадна посета у новогодишњој ноћи

ЛЕГЕНДАРНИ глумац и један од омиљених комичара бивше Југе, Миодраг Петровић Чкаља забављао је генерације гледалаца. "Паја и Јаре", "Камионџије", "Сервисна станица", "Љубав на сеоски начин", Врућ ветар", "Пут око света" су само нека од остварења у којима је играо и изазивао код људи једну од лепших емоција - смех.

01. 01. 2026. у 12:31

Коментари (0)

НЕ СА ОНИМА КОЈИ СУ НАС БОМБАРДОВАЛИ: Шешељ открио шта чека Европу