СТИЖЕ ТЕНК Некадашњи миљеник навијача Црвене звезде у Новом Пазару
Пазарци настављају са довођењем играча у овом прелазном року.
Стадион Новог Пазара фото: ФК Нови Пазар
Екипа са Јошанице ће нову сезону ући још јача пошто је од данас и званично нови члан екипа Александар Ковачевић.
Ради се о задњем везном који стиже из Железничара из Панчева, некадашњем играчу Црвене звезде који је због своје борбености и учинка на терену добио и надимак - Тенк.
Он би могао да дебитује већ у недељу када Нови Пазар буде угостио Спартак из Суботице на Атлетском стадиону у Новом Пазару.
Ковачевић је каријеру почео у Црвеној звезди, потом је играо за Сопот, а онда и за Спартак из Суботице где је био један од најбољих играча Супер лиге Србије.
Потом је зарадио нови трансфер у Црвену звезду са којом има и једну титулу првака Србије, играо је потом за Лехију Гдањск, Сласк, Хаугесунд, Ксанти, а од 2020. године је поново у српском фудбалу. Играо је за Раднички из Ниша, Железничар и од данас је члан Новог Пазара.
БОНУС ВИДЕО: Овако се у Мадриду славила 15. титула у Лиги шампиона
Препоручујемо
ЗАВРТЕЋЕ ВАМ СЕ У ГЛАВИ! Ево колико је Новак Ђоковић зарадио новца у каријери
19. 07. 2024. у 11:36
ПЕШИЋ ТРЉА РУКЕ! Какве вести за селектора Србије пред Олимпијске игре
19. 07. 2024. у 11:03
"НОВАЧЕ, ПРАВИШ ИСТУ ГРЕШКУ"! Легендарна тенисерка послала поруку Ђоковићу
19. 07. 2024. у 09:50
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)