ГРОБАРИ НАПРАВИЛИ САЧЕКУШУ ДЕЛИЈАМА!? Нови детаљи сукоба навијача у Београду
Два мушкарца су тешко повређена, а један лакше у тучи која се догодила око поноћи на Звездари, на углу улица Војислава Илића и Мис Ирбијеве, речено је у Хитној помоћи.
Foto: Printskrin Instagram/moj.beograd
Како се наводи на друштвеним мрежама, коришћене су бакље и штангле.
Интернет портал "Република" незванично сазнаје да се проверава и могућност да су навијачи Партизана били обучени у мајице Црвене звезде, а да је онда уследила масовна туча. Наводно су гробари делијама направили неочекивану сачекушу на тај начин, па се касније ситуација тотално отела контроли.
Како незванично сазнаје "Телеграф", повређени су идентификовани као Александар Д. (24), Лука Б. (24) и Александар Ђ. (33). Исти портал наводи да су повређени полицији испричали да су шетали улицом када су изненада нападнути, те да не познају нападаче нити знају разлог овог бруталног обрачуна. Међутим, ове тврдње се тренутно проверавају, с обзиром на то да су снимци које је запленила полиција открили коришћење бакљи и штангли током сукоба.
Иначе, такмичарска 2024/25. година у елитном рангу српског клупског фудбала стартује данас (петак 19. јул), када ће бити одигране и прве две утакмице у борби за бодове. На Градском стадиону Дубочица у Лесковцу, крагујевачки Раднички 1923 са почетком од 19 часова дочекује панчевачки Железничар, док ће два сата касније на стадиону у Хумској улици Напредак из Крушевца "бити домаћин" екипи Партизана.
(Танјуг/Република/Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ФРКА, АЛИ НЕ ВЕЛИКА: Мањи пожар у метро станици код које су окупљени српски навијачи у Минхену
Препоручујемо
ХАОС НА УЛИЦАМА БЕОГРАДА! Језива туча навијача, два мушкарца теже повређена (ВИДЕО)
19. 07. 2024. у 07:40
МАТИЋ "ЗАПРЕТИО": Видим ли некога да навија за Звезду и Партизан нека ми се не јавља
18. 07. 2024. у 23:00
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)