БАЛОТЕЛИ ПОНОВО МЕЊА СРЕДИНУ: ''Супер Марио'' потписује за великана из Бразила
Некадашњи велики таленат и репрезентативац Италије, Марио Балотели, поново мења клуб, овог пута каријеру наставља у Јужној Америци.
Фото: Профимедиа
Како преноси ЕСПН, он је сада на путу за Бразил. Требао би да потпише уговор са бразилским великаном Коринтијансом из Сао Паола.
Извор те вести им је главни човек омладинског сектора бразилског клуба.
''Супер Марио'' је прошлу сезону провео у Аданаспору у Турској.
БОНУС ВИДЕО: Инијеста о Јамалу: За шеснаестогодишњака није нормално то што ради
Препоручујемо
ПОЗНАТ ТЕРМИН ФИНАЛА НА ВИМБЛДОНУ: Ево кад се Ђоковић и Алкараз боре за титулу
12. 07. 2024. у 22:21
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију - "уплела" се и Србија.
11. 03. 2026. у 17:01 >> 17:43
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)