ЗВЕЗДА ДОВОДИ РЕПРЕЗЕНТАТИВЦА ПАНАМЕ: Црвено-бели пронашли крило у Португалу

Часлав Вуковић

07. 06. 2024. у 21:44

ЦРВЕНА звезда је до сада довела двојицу фудбалера - Луку Илића и Немању Стојића, а клуб са стадиона "Рајко Митић" би ускоро могао да добије још једно појачање.

ЗВЕЗДА ДОВОДИ РЕПРЕЗЕНТАТИВЦА ПАНАМЕ: Црвено-бели пронашли крило у Португалу

Фото: EPA-EFE/MANUEL FERNANDO ARAÚJO

Како преноси "Спорт клуб", црвено-бели ће довести репрезентативца Панаме и члана Фамаликаа Пуму Родригеза. Истиче се да ће шампион Србије морати да плати обештећење, пошто овај крилни нападач има још две године уговора са португалским клубом. Његова вредност процењена је на 2.000.000 евра.

Пума је у тек завршеној сезони одиграо 23 утакмице у шампионату Португала и остварио је учинак од једног гола и пет асистенција. За репезентацију наступио је на 44 меча и четири пута се уписао у стрелце.

Он је веома млад стигао у белгијски Гент, али ту није успео да се избори за озбиљнију улогу. Потом је отишао у хрватску Истру, да би након тога потписао за Алавес.

Пре доласка у Фамаликао био је део Луга и Спортинг Хихона. Најбоље се сналази на левом крилу, али може да игра и на другој страни терена, а одликује га брзина и снага.

БОНУС ВИДЕО: ВАТРОМЕТ КОД БЕОГРАДСКОГ ПОБЕДНИКА: Кад "делије" славе Звездину титулу на Калемегдану

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!

ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!

Србија и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку те утакмице и титуле која је припала "делфинима", за њих је приејм организовао српски председник, Александар Вучић. На том пријему није било двојице златних ватерполиста.

26. 01. 2026. у 15:49

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

ИЗГОВОРИО ЈЕ НОВАК И ЦЕЛА РОД ЛЕЈВЕР АРЕНА ЈЕ ЗВИЖДАЛА! Каква сцена на Аустралијан опену (ВИДЕО)