ПО ЦЕНУ СУКОБА! Играч познат по скандалу у Катару жели да брани за Аргентину у Паризу 2024
Голман Астон Виле Емилијано Мартинес изјавио је да жели да брани за фудбалску репрезентацију Аргентине на предстојећим Олимпијским играма у Паризу и додао да је због тога спреман да уђе у сукоб са енглеским клубом.
Foto: Profimedia
Мартинес (31) је члан Астон Виле од 2020. године.
Он је са селекцијом Аргентине освојио Куп Америке 2021, као и Светско првенство 2022.
- Увек сам стављао репрезентацију Аргентине на прво место, а ако будем морао да се борим са својим клубом, учинићу то - рекао је Мартинес, преноси аргентински "Тјук спортс".
Мартинес се тренутно налази у Мајамију где се селекција Аргентине припрема за Куп Америке, који ће бити одигран у САД од 20. јуна до 14. јула.
- Најважнији ми је Куп Америке, па ОИ. Мој сан је да освојим златну медаљу на ОИ - додао је Мартинес.
Аргентински медији наводе да ОИ нису у надлежности Међународне фудбалске федерације (ФИФА) и због тога клубови нису у обавези да пусте своје играче на ово такмичење.
- Жеља ми је да играм на ОИ, али то не зависи само од мене - навео је Мартинес.
Олимпијски фудбалски турнир биће одржан од 24. јула до деветог августа.
Селекција Аргентине се налази у групи Б са Мароком, Украјином и Ираком.
Селекција Аргентине је освојила златну медаљу на ОИ 2004. у Атини, као и четири године касније у Пекингу.
БОНУС ВИДЕО: МУК У ХУМСКОЈ: Бивши играч Звезде у финишу меча срушио Партизан
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ ИЗАШАО ИЗ БОЛНИЦЕ! Ево како стоји ситуација са Олимпијским играма
06. 06. 2024. у 09:53
ЂОКОВИЋ ЖЕСТОКО ОПЛЕО ПО РОЛАН ГАРОСУ! Никада им колено неће опростити
06. 06. 2024. у 09:00
"НОВОСТИ" НА ЛИЦУ МЕСТА: Ово је клиника у којој је оперисан Новак Ђоковић (ФОТО)
05. 06. 2024. у 20:21
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.
08. 12. 2025. у 15:15
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)