ОДЕ ГЕЛОР КАНГА? Навијачи Звезде му ову издају никада не би опростили
Црвена звезда би овог лета могла да остане без једног од најбољих и најстандарднијих фудбалера.
FOTO: N. Paraušić
Како преноси грчки "Спорт24", везиста црвено-белих Гелор Канга (33) налази се на мети новог шампиона ПАОК-а.
Габонац је у недавно завршеној сезони постигао десет голова и уписао девет асистенција.
Ипак, постоји и проблем за ПАОК. Поред Кангиних година, он има и важећи уговор са Црвеном звездом до краја следеће сезоне.
Остаје да се види да ли ће Партизанов братски клуб успети да реши ту препреку.
Подсетимо, Канга је одиграо 223 меча у дресу екипе са Маракане, а на њима је уписао 49 голова и 64 асистенције.
БОНУС ВИДЕО: ВАТРОМЕТ КОД БЕОГРАДСКОГ ПОБЕДНИКА: Кад "делије" славе Звездину титулу на Калемегдану
Препоручујемо
МАРАКАНА СЕ ТРЕСЕ! Звезда спремила понуду за најбољег стрелца шампионата Холандије
03. 06. 2024. у 11:29
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"
ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).
24. 02. 2026. у 07:00
СВЕ ВЕЋИ ХАОС СА НАРКО-КАРТЕЛОМ ПРЕД МУНДИЈАЛ: ФИФА одузима Мексику ово домаћинство?!
Најновије вести из света спорта више личе на оне из црне хронике. А делимично и тамо спадају.
24. 02. 2026. у 12:23
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (1)