БОМБА СА БОСФОРА: Морињо преузима турског гиганта

Жозе Морињо је нашао посао, и то у Турској.

БОМБА СА БОСФОРА: Морињо преузима турског гиганта

Foto: Profimedia

Како је пренео познати италијански новинар Ђанлука ди Марцио, Потугалац се договорио са челницима Фенербахчеа и сели се у Истанбул.

Популарни тренер ће потписати уговор на две године и тако постати тренер репрезентативца Србије Душана Тадића.

Морињу ће то бити први посао по напуштању кормила Роме.

Иако се спекулисало да ће наставити рад у Саудијског Арабији, Енглеској, или чак код куће у Португалу, Жозе је решио да се отисне на Босфор.

Фенербахче ће бити његов десети клуб у каријери.

Претходно је тренирао Бенфику, Леирију, Порто, Челси, Интер, Реал Мадрид, Манчестер јунајтед, Тотенхем и Рому. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.

28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова