ЈАВОР У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Текстилац све ближе пласману у Суперлигу
Фудбалери Текстилца из Оџака победили су Јавор са 1:0, у првој утакмици баража за попуну Супер лиге Србије.
ФОТО: А. Илић
Текстилац, званично четвртопласирани тим Прве лиге Србије, био је номинални домаћин на стадиону "Карађорђе" у Новом Саду, али то га није омело да савлада фаворизованог суперлигаша и дође на корак од историјског пласмана у најјачи ранг нашег фудбала.
Сусрет је решен у 33. минуту, када је голман Јавора Страхиња Манојловић одбранио пенал Мирославу Марковићу, али је овај остао прибран, покупио "отпадак" и поспремио га у мрежу, за 1:0.
Реванш се игра 3. јуна у Ивањици.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)
Поздрав из земље кошарке. Тако волимо да се хвалимо када неко наш, или наши, ураде нешто кошаркашки сјајно. А нови српски кошаркашки бисер је ту. И опчинио је Америку.
11. 03. 2026. у 12:11
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (0)