ДОМИНАЦИЈА ФУДБАЛЕРА МАНЧЕСТЕР СИТИЈА: Најбољи играч Премијер лиге пету сезону за редом долази из редова ''грађана''

Филип Милошевић

18. 05. 2024. у 12:55

Пету годину у низу фудбалер Манчестер ситија је најбољи играч Премијер лиге.

ДОМИНАЦИЈА ФУДБАЛЕРА МАНЧЕСТЕР СИТИЈА: Најбољи играч Премијер лиге пету сезону за редом долази из редова грађана

ФОТО: Танјуг/АП

Офанзивац ''грађана'', Фил Фоден који крајем маја пуни 24 године је Манчестеру донео награду у петој узастопној сезони, пошто је претходно Кевин Де Брујне два пута проглашаван, једном Рубен Дијаш, а прошле године Ерлинг Халанд.

На 34 меча постигао је 17 голова и уписао 8 асистенција.

Репрезентативац Енглеске је члан Манчестер ситија од девете године живота и од 2017. до данас је одиграо 268 сусрета и дао 85 голова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.

08. 12. 2025. у 15:15

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)