ПОДЕЛА БОДОВА: Настваља се узбудљива борба за опстанак у Суперлиги Србије

13. 05. 2024. у 20:46

У петом колу плеј-аут групе Суперлиге Србије, Јавор и Вождовац ремизирали су данас резултатом 1:1, док у сусрету између Радничког из Ниша и ИМТ-а није било голова.

ПОДЕЛА БОДОВА: Настваља се узбудљива борба за опстанак у Суперлиги Србије

Фото: А. Илић

Фудбалери Јавора повели су у седмом минуту, када је Јамајканац Триванте Стјуарт маказицама савладао голмана Вождовца, изједначење гостима у 25. минуту донео је његов сународник Јуниор Флемингс.

На табели плеј-аута Јавор је на 13. месту са 36 бодова, у следећем колу гостује Радничком у Нишу.

Вождовац се налази на 14. месту са 35 бодова и у следећем колу играће против ИМТ-а у Београду.

У Нишу су домаћи Раднички и ИМТ одиграли нерешено 0:0.

Раднички је на 11. месту на табели са 41 бодом, док је ИМТ на 12. месту са 38 бодова.

До краја првенства остала су још два кола.

БОНУС ВИДЕО: МУК У ХУМСКОЈ: Бивши играч Звезде у финишу меча срушио Партизан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХОЋУ ДА ПОСТАНЕМ СРБИН 100%! Ђанфилипо Матераци обукао дрес Србије и поручио: Ех, да ме прабаба сада види!