ОДЛИЧНЕ ВЕСТИ: Драган Стојковић Пикси ће моћи да рачуна на једног од најбољих
СЕЛЕКТОР репрезентације Србије Драган Стојковић Пикси добио је одличне вести пред Европско првенство 2024. године.
FOTO: AP/Tanjug
Како преноси "Спортал", Немања Гудељ ће због повреде паузирати до средине јуна, али ће бити спреман за Европско првенство које се игра у Немачкој.
Подсетимо, Србија ће бити у групи са Енглеском, Данском и Словенијом.
- Немања Гудељ је оперисао менискус крајем априла, али опоравак пролази брже од очекиваног. Поуздани задњи везни који може да игра и на позицији штопера у формацији са три централна дефанзивца ће сигурно бити на списку Драгана Стојковића Пиксија на Европском првенству, преноси "Спортал".
Подсетимо, Гудељ (32) повредио се у мечу Севиље и Мајорке у понедељак. Прве прогнозе биле су изузетно лоше и писало се да ће готово сигурно пропустити Европско првенство у Немачкој, али сада стижу сјајне вести!
Европско првенство на програму је од 14. јуна до 14. јула у Немачкој.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
БРУКА ДЕНВЕРА КАКВА СЕ НЕ ПАМТИ! Никола Јокић близу елиминације (ВИДЕО)
07. 05. 2024. у 06:31 >> 06:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОМИНАНТНО ОТВАРАЊЕ ПРВЕНСТВА: Арсенал је фаворит на свом терену
У првом колу друге руске лиге гледаћемо дуел Арсенал Туле и Текстилштика који се састају на "Стадион Арсеналу" од 18 часова и 30 минута.
13. 07. 2026. у 12:00
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)