СЕЛЕКТОР СТОЈКОВИЋ ТРЉА РУКЕ: Српски везиста погодио у победи његовог тима
Фудбалери Вероне савладали су екипу Фиорентине резултатом 2:1 у 35. колу Серије А, водећи гол за домаће постигао је Дарко Лазовић
FOTO: FSS
Управо је српски репрезентативац Дарко Лазовић донео предност Верони у 13. минуту поготком из једанаестерца. До краја полувремена Фиорентина успела је да изједначи преко Ђетана Кастровилија у 42. минуту и са резултатом 1:1 се отишло на паузу.
У другом полувремену, погодио је Тихани Нослин у 59. минуту за Верону чиме је поставио и коначан резултат.
За Фиорентину је цео меч одиграо Никола Миленковић.
Фиорентина је овим поразом закомпликовала своју борбз за европске квалификације и налази се на осмом месту са 50 бодова док је Верона успела да додатно "побегне" од зоне испадања, јер је тренутно на 14. позицији са 34 бода.
БОНУС ВИДЕО: ГОЛ ЗА ГОЛОМ НА ДЕРБИЈУ: Олајинка примио лопту на груди, па послао пројектил у мрежу Партизана
ЈУНАЈТЕДОВА РЕНЕСАНСА ТРАЈЕ ОД ПРОШЛОГ ДУЕЛА СА ДАНАШЊИМ РИВАЛОМ: "Свраке" су упале у кризу из које ће се тешко извући
ЊУКАСЛ дочекује Манчестер Јунајтед у среду на Сент Џејмсовом парку у тренутку када су гости везали 11 утакмица без пораза у Премијер лиги.
04. 03. 2026. у 06:30
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке.
03. 03. 2026. у 15:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)