ЈЕЗИВЕ СЦЕНЕ: Хулигани се моткама јурили по Београду, полиција их похапсила (ВИДЕО)
Фудбалери Црвене звезде и Партизана играју вечити дерби на стадиону "Рајко Митић", а навијачки обрачуни се настављају у центру Београда.
Foto: Printscreen Instagram/moj_beo_grad
У улици Краљице Наталије виђен је хулигански обрачун како се навијачке групе јуре са моткама.
Код Вуковог споменика такође је дошло до инцидената, али је полиција брзо реаговала и спречила већи ескалацију.
Брзом интревенцијом полиције хулигани су похапшени.
БОНУС ВИДЕО: (П)ОД ПРЕЧКУ: Сјајан гол Кастиља одушевио навијаче Партизана
Препоручујемо
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем
МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.
07. 02. 2026. у 07:20
ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)
Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.
07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)