КАКАВ ОТАЦ, ТАКАВ СИН: Меси направио наследника, најбољи на утакмици, постигао пет голова (ВИДЕО)
Аргентински фудбалски виртуоз Лионел Меси често се сматра најбољим фудбалером свих времена. Међутим, можда ће његову славу једног дана помутити један од његових наследника.

Танјуг/АП
Славу Аргентинца ипак можда помути нико други до његов син. Лионел има три сина - Тијага, Матеа и Ћира, а средњи има осам година и игра за млађе категорије Интера из Мајамија.
Још пре две године, током Светског првенства у Катару, који је освојио његов тата са Аргентином, малишан је постао интернет сензација када је на терену после једне утакмице показао таленат на оца.
Сада је показао да његова каријера иде у добром правцу. На једној утакмици постигао је пет голова, већину након сјајних соло-акција, а показао је да има и завидан шут. Баш као што је радио његов отац у тим годинама.
БОНУС ВИДЕО НОВИ ПОГОДАК У ИВАЊИЦИ: Миаиловић спектакуларним ударцем матирао Манојловића
Препоручујемо

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили пар занимљивих предлога са Светског клупског првенства.
16. 06. 2025. у 07:00

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.
15. 06. 2025. у 19:43

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)