ПРЕТИ ДА БУДЕ НАЈГОРА СЕЗОНА У ИСТОРИЈИ: Јунајтед пао на седмо место, Тен Хаг напустио конференцију
МАНЧЕСТЕР јунајтед је још једном разочарао навијаче. "Црвени ђаволи" одиграли су нерешено (2:2) у гостима против Борнмута. Лоша игра и резултати прете да великан има најгору сезону икада у Премијер лиги.
ФОТО:ЕПА
Тим са "Олд Трафорда" се налази у серији од четири утакмице без тријумфа у најјачем рангу енглеског фудбала. Сви су свесни да је клуб на ивици најлошије сезоне, а Ерику тен Хагу је питање о томе на конференцији засметало.
Он је после сусрета са "трешњицама" добио питање да би екипа могла да заврши на седмом месту, што би био најслабији пласман икада и да ли верује да ће бити изнад те позиције?
Холанђанину се то није свидело, кратко је само одговорио и напустио конференцију.
- Не одговарам на таква питања. То није важно у овом тренутку - рекао је видно изнервирани Тен Хаг.
Јунајтед је тренутно седми на табели Премијер лиге са 50 бодова, колико има и шестопласирани Њукасл.
БОНУС ВИДЕО: ЕРУПЦИЈА ОДУШЕВЉЕЊА: Овако је Катаи дао гол за Звезду против Радника
Препоручујемо
НОВАК ЗАРАДИО БОДОВЕ У МОНТЕ КАРЛУ: Познато до када је Ђоковић сигурно први на АТП листи
14. 04. 2024. у 08:20
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Новак Ђоковић се обратио Хрватима на ћирилици (ФОТО)
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично занимљиве.
22. 01. 2026. у 12:17
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)