СКАНДАЛ КАКАВ ФУДБАЛ НЕ ПАМТИ! Навијач шеик "бичевао" нападача због Србина (ВИДЕО)

12. 04. 2024. у 09:50

Фудбалери Ал Хилала освојили су Суперкуп Саудијске Арабије, пошто су у финалу у Абу Дабију победили Ал Итихад 4:1.

СКАНДАЛ КАКАВ ФУДБАЛ НЕ ПАМТИ! Навијач шеик бичевао нападача због Србина (ВИДЕО)

Фото ЕПА

Међутим, сјајна игра Сергеја Милинковића Савића и дружине остала је у сенци скандала који се десио након утакмице. Наиме, нападач пораженог састава Абделразак Хамдала чуо је прозивке навијача Ал Хилала. Мароканац је пришао трибини, полио водом присталице популарних "шефова", а онда је уследио велики инцидент.

Анонимни мушкарац је извадио каиш и ишибао Хамдалу. Скандал какав никада није виђен на фудбалским теренима.

Што се тиче самог меча, Ал Хилал је повео у петом минуту голом Малкома, а изједначио је Абдеразак Хамдала у 21. минуту. Ал Хилал је поново повео у 44. минуту када је стрелац био Салем ел Давсари, а затим је други гол на утакмици постигао Малком, у 89. минуту, на асистенцију српског фудбалера Сергеја Милинковића Савића.

Коначан резултат поставио је Насер ел Давсари у шестом минуту надокнаде времена.

За Ал Хилал није играо српски фудбалер Александар Митровић због повреде.

Ал Хилал ове сезоне има шансу да освоји четири трофеја, пошто је први у првенству са 12 бодова више од Ал Насра седам кола пре краја, игра у полуфиналу азијске Лиге шампиона и у полуфиналу саудијског Купа краља.

БОНУС ВИДЕО КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Јокић има и безобразлук