ВЛАХОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Нестварне сцене у Торину, саиграчи "саботирали" Србина (ВИДЕО)

08. 04. 2024. у 09:21

Фудбалери Јувентуса победили су синоћ на свом терену у Торину екипу Фјорентине са 1:0, у мечу 31. кола италијанске Серије А. Стрелац победоносног гола био је Федерико Гати у 21. минуту.

ВЛАХОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Нестварне сцене у Торину, саиграчи саботирали Србина (ВИДЕО)

Српски репрезентативци у дресу Јувентуса Душан Влаховић и Филип Костић меч су почели у стартној постави. Влаховић је на терену провео 86. минута и није имао среће, односно нашао се у немилости саиграча.

Наиме, феноменалном нападачу "старе даме" су поништена два поготка и то због саиграча.  У 12. минуту Влаховић је покупио одбитак после погођене пречке и постигао гол на атрактиван начин, али је лопта на путу ка голу додирнула Бремера који је био у недозвољеној позицији.

Није то спутало Влаховића који се у 32. минуту сјајно убацио из другог плана и искористио повратну лопту Вестона Мекенија закуцавши лопту под пречку. Ипак, полуаутоматски офсајд је показао да је амерички везиста био у минималном офсајду, што је значило да је и други погодак нападача "зебри" проглашен неважећим.

Душан није имао среће или боље рећи "саботирали" су га саиграчи.

Иначе, Јувентус је на трећем месту са 62 бода, а Фјорентина је на 10. позицији са 43 поена. У наредном колу, Јувентус ће у градском дербију гостовати Торину, док ће Фјорентина дочекати Ђенову.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“