ДЕФИНИТИВНО: Златан Ибрахимовић завршава каријеру - против Србије! Ево када, где, а и колико кошта да то видите уживо
Своју последњу проверу пред ЕУРО 2024 фудбалска репрезентација Србије имаће против Шведске, а тада ће се од фудбала и званично опростити Златан Ибрахимовић.
EPA/EFE
Легендарни голгетер ће свој последњи меч одиграти у жутом дресу националне селекције и то 8. јуна, када ће "орлови" бити гости Швеђана у пријатељском дуелу.
Фудбалски савез Шведске данас је и званично обелоданио да ће се "Ибра" на тој утакмици опростити од фудбала.
Меч се игра на "Френдс арени" у Солни, a цене карата су од 17,2 евра до 43,2.
Улазнице за меч Шведска - Србија можете да купите путем овог линка.
Златан Ибрахимовић - биографија
Златан Ибрахимовић (рођен 3. октобра 1981. у Малмеу) је током фудбалске каријере играо за Малме, Ајакс, Јувентус, Интер, Барселону, Пари Сен Жермен, Лос Анђелес Галакси и, по други пут, Милан.
Освојио је четири трофеја с Ајаксом, две титуле с Јувентусом, три са Интером, две са Миланом, успео да са Барсом буде клупски првак света, освајач Суперкупа, Ла Лиге и шпанског Суперкупа, са ПСЖ-ом је освојио 12 трофеја, а са Јунајтедом три, укључујући Лигу Европе.
За репрезентацију Шведске је одиграо 121 меч и дао 62 гола. Остао му је још тај један, са Србијом
С ким све игра фудбалска репрезентација Србије до Европског првенства?
Подсетимо, припреме "орлова" за ЕУРО 2024 укључују засад још две пријатељске утакмице: против Аустрије (4. јуна) и Шведске (8. јуна).
Све о "орловима", фудбалу, али и спорту генерално, пратите на спортским страницама портала "Новости".
На сасвим сте добром месту.
БОНУС ВИДЕО: Нестварно - ово су Руси засвирали када су фудбалери Звезде изашли на терен у Санкт Петербургу
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)