СПЕКТАКЛ У ПАЗАРУ: ТСЦ тријумфовао у мечу пуном евроголова, Адем Љајић нема шта није радио - али узалуд (ВИДЕО)

02. 04. 2024. у 18:27 >> 18:58

Фудбалери ТСЦ-а из Бачке Тополе савладали су екипу Новог Пазара резултатом 4:3 на гостовању у оквиру 28. кола Суперлиге Србије у фудбалу.

СПЕКТАКЛ У ПАЗАРУ: ТСЦ тријумфовао у мечу пуном евроголова,  Адем Љајић нема шта није радио - али узалуд (ВИДЕО)

Сјајна утакмица одиграна је у Новом Пазару. Отворна, пуна шанси и на крају мноштво голова имала је прилике публика да види на стадиону Пазараца. Први су до поготка дошли гости преко Милоша Пантовића коме је сјајно асистирао Петар Станић у деветом минуту.

Само шест минута било је довољно домаћој екипи да прекокрену захваљујући Адему Љајићу. Бивши репрезентативац Србије најпре је фантастично искористио асистенцију Сеада Исламовића у 11. минуту, а потом и једанаестерац пет минута касније.

Девет минута трајала је радост Новг Пазара, када је екипа Жарка Лазетића поново постигла погодак и дошла до изједначења преко левог крила и Александара Ћирковића, поново на асистенцију Петра Станића. Са тим резултатом се отишло и на паузу.

Друго полувреме почело је, такође убојито, али само за госте из Бачке Тополе. Најпре је Иван Милосављевић постигао гол за 3:2 у 51. минуту на асистенцију Милоша Цветковића, да би поново Милосављевић повисио предност на 4:2 у 55.

Накн овог вођства Нови Пазар је кренуо на "све или ништа", нападали су и надали се брзом враћању у утакмицу, али су до краја сусрета остали недоречени и нису успевали да озбиљније угрозе гол Вељка Илића. На крају меча су чак остали и са играчем мање јер је Ебенезер Анан добио црвени картон због грубог старта у 88. минуту. Адем Љајић дошао до хет-трика из лукаво изведеног слободног ударца у 94. минуту али то је била слаба утеха за Пазарце.

Након овог тријуфа екипа ТСЦ-а се налази на трећој позицији са 59 бодова док је Нови Пазар осми са 35.

БОНУС ВИДЕО: ПАРТИЗАН ПОВЕО ПРОТИВ СПАРТАКА: Ево како је Баждар затресао мрежу "голубова"

ШЕШИРЏИЈЕ ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

"ШЕШИРЏИЈЕ" ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

ДЕРБИ зачеља отвара 36. коло енглеске Премијер лиге. Иако Евертон има чак 11 бодова више од Лутона још се не зна да ли ће им до краја сезоне САвез вратити неке од одузетих бодова или пак додати још казне.

03. 05. 2024. у 10:38