ТРАНСФЕР БОМБА НА ПОМОЛУ: Душан Тадић се враћа у Србију?

26. 03. 2024. у 19:25

Душан Тадић, капитен фудбалске репрезентације Србије и играч Фенербахчеа, поникао је у Војводини, а сада би могао да се врати тамо одакле је све почело.

ТРАНСФЕР БОМБА НА ПОМОЛУ: Душан Тадић се враћа у Србију?

ФОТО: М. Вукадиновић

Данас је одржан састанак управног одобра фудбалског клуба Војводина, на коме је чувени бизнисмен и фудбалски функционер Милан Мандарић изабран за потпредсеника, а предсеник клуба Драгољуб Збиљић најавио је велике планове за лето.

Између осталог, најавио је покушај да Новосађани врате капитена "орлова" у своје јато.

 - После Милана (Мандарића), Душан Тадић је следећи за преговоре. Овим путем позивам Душана Тадића! Колико данас ћемо кренути преговоре... Душане, чекамо те. На њему је да понесе капитенску траку. Он би требало да буде тај Милош Шестић из 1988/1889.  Око њега може да се створи база за велике снове. Јавни позив за Душана Тадића. Након Милана Мандарића, очекујемо њега у клубу - казао је Збиљић.

Војводина је тренутно шеста на табели Суперлиге Србије са 40 бодова.

БОНУС ВИДЕО: МАЈСТОРИЈЕ ЗВЕЗДИНЕ "ДЕСЕТКЕ": Гол којим је Александар Катаи донео 5:0 против Радничког

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ОБЕЛЕЖИЋЕ 2026. ГОДИНУ: Ко припада БЕТА генерацији?