МИТРОВИЋ И СЕРГЕЈ ДОБИЈАЈУ НОВОГ САИГРАЧА: Још један репрезентативац Србије близу преласка у Ал Хилал
Српска колонија у Ал Хилалу могла би да се повећа за још једног члана. Клуб из главног града Саудијске Арабије, жели да у својим редовима види још једног ''орла'' а у питању је Филип Костић.
Epa / MARIO CRUZ
Костић напушта на лето Јувентус готово извесно, а челници Ал Хилала су још прошлог лета били заинтересовани да у својим редовима виде брзоногог фудбалера.
Према ''трансфермаркту'' Костић вреди 9 милиона евра, што неће бити проблем за клуб из Ријада како би га довео.
У целој причи, битан је и став српског репрезентативца. Чињеница да дрес Ал Хилала носе Александар Митровић и Сергеј Милинковић Савић, уз одличну сезону клуба из Ријада, додатно убрзава потенцијални одлазак Костића у Ал Хилал.
БОНУС ВИДЕО: Кад је у халу ушао војни оркестар, и "делије" и "гробари" загрмели као један!
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)