СРБИН ИЗАБРАО ЦРНУ ГОРУ! Фудбалер Звезде облачи дрес "соколова"

Марко Паунић
Марко Паунић

14. 03. 2024. у 13:35

Штопер Црвене звезде на позајмици у редовима Спартака из Трнаве Андреј Ђурић одлучио је да ће уместо за Србију играти за репрезентацију Црне Горе.

СРБИН ИЗАБРАО ЦРНУ ГОРУ! Фудбалер Звезде облачи дрес соколова

Фото: ФК Црвена звезда

Млади дефанзивац добио је позив селектора Николе Ракојевића и прихватио га, пише "Спортклуб".

Момак који је био првотимац Црвене звезде код тренера Дејана Станковића у пролеће 2022, потом је био одличан на позајмици у Домжалама, а тренутно је један од најбољих штопера шампионата Словачке и играо је јесенас у групној фази Лиге конференције.

БОНУС ВИДЕО: ЗА РОЂЕНДАН ЗВЕЗДЕ: Велика бакљада "делија" у 79. минуту дербија

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

РУСИЈА У ШОКУ: Велика звезда тениса се одрекла руског држављанства, друга за седам дана!