ИСТОРИЈА У СУПЕРЛИГИ СРБИЈЕ: Лука Аџић постигао два гола директно из корнера (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

12. 03. 2024. у 18:13

ФУДБАЛЕР Чукаричког Лука Аџић урадио је нешто на утакмици Чукарички - Спартак у чему ће се дуго причати.

М. Вукадиновић

Наиме, крилни нападач "брђана" постигао је оба гола у ремију тима са Бановог брда и Суботичана (2:2). То није ништа чудно, да оба поготка нису дата директно из корнера.

Најпре је мрежу Александра Вулића затресао у 29. минуту. Тада је лопта одскочила испред чувара мреже Спартака и завршила иза његових леђа.

Други пут је из угла био прецизан у 51. минуту. Послао је лопту у даљи угао, пребацио је Вулића и лопта се од стативе одбила у мрежу.

Ипак, ти његови сјајни погоци нису били довољни за победу Чукаричког, пошто је меч окончан резултатом 2:2. Стрелци за тим Ненада Лалатовића били су Илија Мартиновић и Војо Убипарип.

"Брђани" су после 25 кола и даље четврти на табели Суперлиге Србије са 39 бодова, Спартак је на деветом месту са 31.

БОНУС ВИДЕО: НЕСВАКИДАШЊЕ: И "гробари" и "делије" задовољни дербијем