ДИНАМО ЗАГРЕБ ИМА НОВОГ ПРЕДСЕДНИКА: Бивши фудбалер и тренер ''модрих'' добио већину гласова скупштине

Филип Милошевић

10. 03. 2024. у 13:45

Некадашњи хрватски фудбалер Велимир Зајец нови је председник загребачког Динама, саопштено је после окончања гласања Скупштине најтрофејнијег хрватског клуба.

ДИНАМО ЗАГРЕБ ИМА НОВОГ ПРЕДСЕДНИКА: Бивши фудбалер и тренер модрих добио већину гласова скупштине

FOTO: Arhiva novosti

Зајец (68) је добио укупно 31 глас од 52 присутна члана Скупштине Динама. 

За његовог противкандидата Мирка Баришића гласало је 19, док су два члана била суздржана.

Нови председник Динама је ље као играч предводио "модре" до титуле  првака Југославије 1982. године.

На Максимиру је играо од 1974. до 1984. године. 

У Динаму је такође био технички, финансијски, па спортски директор и једно време тренер.

БОНУС ВИДЕО: "ИГРАЧИ ПАРТИЗАНА СУ ХЕРОЈИ!" Дуљај после дербија похвалио и "делије"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

КАРЛЕУША ОТКРИЛА ЦЕЦИ ИСТИНУ О СНАЈИ: Није остала равнодушна на речи о Вељку и Богдани