ПРЕМИЈЕР ЛИГА СВЕ НЕВЕРОВАТНИЈА: Арсенал преузео прво место после драме (ВИДЕО)

09. 03. 2024. у 22:40

Фудбалери Арсенала победили су вечерас у Лондону екипу Брентфорда резултатом 2:1 у мечу 28. кола Премијер лиге. И то захваљујући голу четири минута пре краја.

Наиме, након што је Арсенал повео "правим енглеским голом из 20. века" преко Деклана Рајса (ВИДЕО) у 19. минуту, а Јоан Виса у четвртом минуту надокнаде првог полувремена изједначио на нестваран начин - уклизавањем приликом голманског испуцавања (ВИДЕО), "тобџије" су до саме завршнице стрепеле да ли ће оправдати улогу фаворита.

А јесу.

Каи Хаверц је у 86. минуту дао гол (ВИДЕО) за победу и избијање на прво место табеле.

Арсенал је, наиме, преузео прву позицију на табели Премијер лиге са 64 бода. Ливерпул је други са 63, док је Манчестер сити трећи са 62.

Ливерпул и Манчестер сити играју у недељу од 16.45 часова на Енфилду у дерби мечу 28. кола Премијер лиге.

Фудбалери Брентфорда се налазе на 15. месту на табели са 26 бодова.

Раније ове суботе играли су: Манчестер јунајтед - Евертон 2:0, Борнмут - Шефилд јунајтед 2:2, Кристал Палас - Лутон 1:1 и Вулверхемптон - Фулам 2:1.

Не пропустите:

ПЉУЈУ ПО ПРЕДСЕДНИКУ ДА БИ СЕ НАПРАВИЛО ДА ЈЕ НЕКО УГРОЖЕН!" Владан Милојевић љут после вечитог дербија

А КАДА СУ СВИ ОТИШЛИ СА МАРАКАНЕ... Ево шта су урадили тренери Звезде и Партизана, Владан Милојевић и Игор Дуљај (ФОТО)

БУРНО НА МАРАКАНИ! Урош Спајић дао гол на дербију, па после меча испрозивао Партизан као ретко ко

ДУЉАЈ ПОХВАЛИО "ДЕЛИЈЕ" ПОСЛЕ ДЕРБИЈА! Тренер Партизана без длаке на језику: За мене су моји играчи прави хероји!"

ПОТПУНО НЕСВАКИДАШЊЕ! "Делије" и "гробари" после дербија - "уједињени"! (ВИДЕО)

"НИЈЕ БИЛО ЛАКО КАДА СМО ДОБИЛИ ЦРВЕНИ": Голман Партизана се огласио након дуела са Звездом

СКРОЗ ДРУГА КОРЕОГРАФИЈА! Ово су "делије" урадиле на старту другог полувремена 172. вечитог дербија Звезда - Партизан

ЈЕЗИВО: "Гробари" топовским ударима гађали фудбалера Црвене звезде на вечитом дербију

АУ, КАКВА КОРЕОГРАФИЈА "ДЕЛИЈА"! Ево шта су навијачи Звезде извели пред 172. "вечити дерби"

ЦРНО-БЕЛА РЕКА: Овако су "гробари" кренули на вечити дерби (ВИДЕО)

Бонус видео: Овако су "делије" и "гробари" реаговали после 172. вечитог дербија

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44