ГУЛИТ О МБАПЕУ: "Он не може да одбије понуду Реал Мадрида"
Некадашњи холандски репрезентативац Руд Гулит изјавио је данас да фудбалер Пари Сен Жермена Килијан Мбапе не може да одбије понуду мадридског Реала, преносе шпански медији.
ФОТО: Н. Скендерија
Мбапе има уговор са Пари Сен Жерменом до краја сезоне, али још није одлучио где ће да настави играчку каријеру. Поједини светски медији су објавили да је француски репрезентативац наводно већ договорио прелазак у "краљевски клуб".
- Реал Мадрид је највећи клуб на свету. Ако те позове Реал, увек кажеш - да, не кажеш - не. Јасно је зашто Реал жели да у својим редовима има најбољег играча. Тако су довели Кристијана Роналда и друге врхунске играче - рекао је Гулит за шпански спортски лист Ас.
Мбапе (25) је у ПСЖ стигао 2017. године из Монака. Он је ове сезоне одиграо 33 меча за клуб из Париза и постигао је 32 гола.
- Јасно ми је да Мбапе верује да може да освоји све са Реалом. Тренер Реала Карло Анћелоти може то да исконтролише. Он мора да се побрине да се играчи прилагоде једни другима. Не мислим да је Мбапе себичан, он је врло друштвен. Брзо ће да се прилагоди тиму као што је то урадио Џуд Белингем - додао је Гулит.
БОНУС ВИДЕО: НОВИ ГОЛ ПАРТИЗАНА: Натхо други пут стрелац против Железничара
Препоручујемо
СРБИ МУ ОВО НЕЋЕ ОПРОСТИТИ! Никола Јокић ујео за срце навијаче Партизана и Звезде
05. 03. 2024. у 10:11
"ОН ИМА ТАЈ ПОГЛЕД У ОЧИМА!" Новак Ђоковић одрадио први тренинг у Индијан Велсу (ВИДЕО)
05. 03. 2024. у 13:28
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 06:30
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)