МАЈСТОРИЈА СРБИНА У ИТАЛИЈИ: Урош Рачић постигао гол против шампиона Серије А (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

28. 02. 2024. у 19:17

СРПСКИ фудбалер Урош Рачић показао је да итекако уме да постиже голове. То се најбоље могло видети на утакмици његовог Сасуола и Наполија.

Бивши играч Црвене звезде је сјајно пратио лет лопте, шутирао из прве и постигао веома леп погодак. Покушао је тај ударац да заустави Алекс Мерет, али парадом је само улепшао гол.

Он је мрежу ривала затресао у 17. минуту. Ипак, Наполи је успео већ до полувремена да преокрене резултат, па се на одмор отишло са 1:3 за актуелног шампиона Италије.

Рачићу је ово био први гол ове сезоне у Серији А, а до сада је одиграо 12 утакмица у најјачем рангу италијанског фудбала.

БОНУС ВИДЕО: СПРЕТНО: Гол којим је Шериф Ендиаје погурао Звезду ка победи над Чукаричким