НОВИ ДРЕС ЗА ЕУРО: Нећете веровати шта ће се налазити на опреми
Фудбалска репрезентација Србије се полако припрема за прво европско првенство после 24 године, а ускоро би требало да буде готова и нова опрема која ће на себи имати један специфичан детаљ.
ФОТО: М. Вукадиновић
Иако није објављен тачан изглед, појавиле су се информације које је пренео "Footy Headlines" да ће "орлови" наступати црвено-плавој гарнитури, на којој би доминирао српски орао и то би била домаћа гарнитура.
Гостујућа гарнитура би била беле боје са тамно плавим силуетама на којој би био најупечатљивији детаљ Ђавоље вароши по први пут на дресу репрезентације.
Подсетимо, Србија ће на ЕУРО играти у групи са Енглеском, Словенијом и Данском, а овај шампионат се игра од 14. јуна до 14. јула.
Изабраници Драгана Стојковића Пиксија први меч на континенталној смотри одиграће 16. јуна од 21 сат против "гордог албиона".
БОНУС ВИДЕО: ПАРТИЗАН ПРОБИО БЕДЕМ РАДНИКА: Ево како су црно-бели повели у Сурдулици
Препоручујемо
"ЂОКОВИЋ НИЈЕ НИ У НАЈБОЉИХ ПЕТ"! Патрик Муратоглу шокирао тениски свет
28. 02. 2024. у 13:07
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
ПРЕНОС, СРБИЈА - ЦРНА ГОРА: Невероватна борба за четвртфинале Светског првенства у рукомету!
Србија и Црна Гора се боре за пласман у четвртфинале Светског првенства за рукометашице, а пренос можете уживо да пратите уз портал "Новости".
06. 12. 2025. у 15:02
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)