ВЛАХОВИЋ СПАСАО ЈУВЕНТУС БРУКЕ! Два гола и асистенција Србина за невероватну победу (ВИДЕО)

Александар Илић

25. 02. 2024. у 14:26 >> 14:27

Фудбалери Јувентуса у 26. колу Серије А дочекали су Фросиноне. Српски фудбалер Душан Влаховић имао је запажену партију, те у мечу који је завршен 3:2 (2:2) постигао два гола уз асистенцију за "стару даму" чиме је црно-беле спасао велике бруке.

Није могло боље да почне по чету Масимилијана Алегрија. Већ након два и по минута имали су црно-вели вођство против Фросинонеа на Алијанц стадиону.

Стрелац за 1:0 био је Душан Влаховић у 153. секунди меча. Као на тацни га је упослио Вестон Мекени.

Гости су се у међувремену прибрали. Дошли прво до изједначења а потом и вођства.

Валид Кедира је у 14, донео изједначење, а преокрет у 27. минуту Марко Брећанини.

Након тога у 32. минуту још једном је на сцену ступио сјајни Србин који је искористио ново додавање Вестона Мекенија.

Српски репрезентативац је снажним ударцем левом ногом постигао други гол на мечу за 2:2.

У другом полувремену Јувентус је имао тоталну теренску иницијативу, неколико прилика да дође до хет-трика имао је Влаховић, међутим, недостајала му је прецизност.

Преживели су играчи Јувеа на крају, упорност им се исплатила, а гол из невероватне ситуације постигао је након корнера Данијеле Ругани на асистенцију Душана Влаховића у 96. минуту меча.

Торински гигант након овог меча налази се на другој позицији, са пет бодова мање од првопласираног Интера (63) и пет више од трећепласираног Милана који има 52.

БОНУС ВИДЕО: Косово је Србија: Ово су "делије" урадиле на мечу Сити - Звезда

АМЕРИ У ШОКУ: Српски монах им открио како је Дарко Миличић успео, а он - зашто се одрекао кошарке, купио 10.000 риба и нокаутирао коња

Дарко Миличић је једна од најзанимљивијих личности у нашој кошарци. Сврставан својевремено међу највеће таленте на свету, изабаран је чак као други пик на НБА драфту, испред многих потоњих звезда. У НБА лиги, међутим, није успео. У Америци му се и данас многи подсмевају због тога. Али… Управо је екипа највећег америчког спортског медија, ЕСПН-а, не тако давно допутовала у Србију да сазна нешто више о нашем некадашњем репрезентативцу. Оно што су открили – запрепастило их је.

07. 05. 2023. у 19:16