ФУДБАЛЕР ЗАВРШИО У КОМИ ПОСЛЕ ДУЕЛА: Повредио се у првом минуту утакмице, хитно пребачен у болницу (ВИДЕО)

Александар Илић

25. 02. 2024. у 08:08

ФУДБАЛЕР Бордоа Алберт Елис стављен је у медицински индуковану кому, након повреде главе у мечу против Генгама, преносе француски медији.

Фудбалер репрезентације Хондураса сударио се при скоку са дефанзивцем Генгама Донатиеном Гомисом. Осам минута након тога указивана му је помоћ, па је хитно превежен у болницу.

Према извјештајима Л'Еqуипеа и Франце Блеуа, 28-годишњак је био свестан на терену, али је стављен у индуковану кому пре него што је превезен у болницу Пелегрин.

Након утакмице, коју је његова екипа добила са 1:0, тренер Бордоа Алберт Риера рекао је да не може да да никакве информације о стању Елиса.

Алберт Елис (десно)

- Разговарали смо са лекаром и не можемо рећи ништа. Он је у болници и нема ништа што можемо рећи. Победа је за њега.

Л'Екипе је додао да је голман Карл-Јохан Јохансон био једини играч Бордоа који је разговарао с новинарима након утакмице.

- Ово је први пут у мојој каријери да сам доживео ово. Заиста је тешко. Осећао сам се као да ћу плакати. У полувремену су нам рекли да је будан, али тренутно не знамо ништа. Видећемо сутра.

БОНУС ВИДЕО: Селектор САД Стив Кер купио деонице Мајорке