"СРПСКА ПОСЛА": Ево шта је Матија Настасић урадио када је његова Мајорка у финишу губила од Алаваеса (ВИДЕО)

24. 02. 2024. у 20:51

Фудбалски репрезентативац Србије Матија Настасић игра прилично запажено за Мајорку, а у центру пажње био је у последњим тренуцима суботњег првенственог гостовања Алавесу.

СРПСКА ПОСЛА: Ево шта је Матија Настасић урадио када је његова Мајорка у финишу губила од Алаваеса (ВИДЕО)

Бенавидес је у 76. минуту голом донео предност домаћину, али је Настасић на крају постао јунак Мајорке.

Играо се 88. минут када је лопта "кружила" око гола Алавеса, а чим је пала пред српског фудбалера, он је знао како да је смести у мрежу:

Тиме је Матија Настасић донео бод гостима - меч је завршен резултатом 1:1, који је он и поставио.

Матија Настасић слави гол за Мајорку на гостовању Алавесу / Foto: Printskrin/Arena sport

Услед његовог прецизног шута, Алавес пропустио прилику да се бодовно одвоји од 13-пласираног Виљареала, који такође има 29 бодова после 26 утакмица.

Са друге стране, Мајорка је и даље 16. на табели, са 24, колико има и Севиља. Иза њих је у "безбедној зони" још само Селта (20 бодова) а да је изнад црте која раздваја екипе које остају и које испадају у нижи ранг такмичења.