СВИЛАР ИГРАЧ УТАКМИЦЕ: Српски голман одушевио навијаче Роме против Фрозинонеа
ДОЛАСКОМ Данијелеа де Росија на клупу Роме, "вучица" игра као препорођена, а велику заслугу у томе има и српски чувар мреже Миле Свилар (24).
Фото: EPA-EFE/ANTÓNIO COTRIM
Свилар је добио поверење Де Росија у Лиги Европе што је била пракса и код Жозеа Муриња, међутим Србин се нашао међу стативама и у Серији А где је Рома убедљиво славила против Фросинонеа резултатом 3:0.
Момак рођен у Антверпену одиграо је на врхунском нивоу и са седам одбрана заслужио епитет играча утакмице по оценама многих медија.
Препоручујемо
ЈАСНА ПОРУКА РИВАЛИМА! Директор Мекларена: Учинићемо све да наш возач буде шампион
05. 12. 2025. у 19:20
ТАДИЋ ВОДИ АЛ ВАХДУ У ФИНАЛЕ: Србин асистирао и погодио у убедљивој победи
05. 12. 2025. у 19:07
ПРЕНОС, ЖРЕБ ЗА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО: Историјске сцене на жребању
05. 12. 2025. у 18:52 >> 18:42
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)