ПОДЕЛА БОДОВА У СЕРИЈИ А: Нерешено у Емполију и Удинама

18. 02. 2024. у 18:40

У две утакимце одигране у 15 часова, виђени су идентични резултати. Емполи - Фиорнетина 1:1, Удинезе - Каљари 1:1.

У Емполију је најпре повела Фиоренитна, голом Лукаса Белтрана у 29. минуту, да би изједначио Нијанг Мбаје из једнаестерца у 56. За екипу Фиорентине цео меч одиграо је српски репрезентативац Никола Миленковић.

У сусрету одиграном у Удинама, коначан резултат постављен је у првом полувремену. Најпре су домаћи повели голом Јордана Земуре у 14. минуту, да би гости изједначили пред крај првог полуврмена у 44. минуту голом Ђанлуке Гаетана. Други српски репрезентативац Лазар Самарџић, одгледао је меч свог Удинезеа са клупе.

После ових сусрета, Фиорентина предњачи са 38 бодова и заузима 7. место на табели, Удинезе је 14. са 23. , Емполи је на 16. месту са 22 бода, док је Каљари идаље на претпоследњем месту са свега 19 бодова.

БОНУС ВИДЕО: УПИСАО СЕ И ЕНДИЈАЈ: Нападач Звезде ставио тачку на утакмицу у Новом Пазару