НАЈТРОФЕЈНИЈИ ФУДБАЛЕР СВЕТА БИ ДА ДИГНЕ РУКУ НА СЕБЕ? Дани Алвес у депресији, сви се плаше да не науди себи
ЧУВЕНИ бразилски фудбалер Дани Алвеш све теже подноси затворске дане, преносе медији из његове домовине.
FOTO: AP/Tanjug
Он је иза решетака већ неколико месеци, пошто је отпужен за силовање. За његов случај је недавно почело суђење.
- Депресиван је и утучен. Добија помоћ од запослених у затвору - рекао је један од затвореника.
У затвору су због менталног и емотивног стања у коме се налази некадашњи бразилски репрезентативац покренули протокол у случају да неко од затвореника почне да размиша о самоубиству.
- Сви се плаше за његово стање, плаше се да не уради нешто лоше. Дан након што је био на саслушању на суђењу, протокол је активиран - закључио је неименовани затвореник.
Алвес је у богатој каријери играо за Баију, Севиљу, Барселону, Јувенстус, Пари Сен жермен, Сао Пауло и Пумас.
БОНУС ВИДЕО: "БИЛО ЈЕ ВЕЛИКО ИСКУСТВО ИГРАТИ СА ТАКВИМ МАЈСТОРОМ": Калуђеровић о Канутеу, и богатој каријери
Препоручујемо
МИТРОВИЋ НЕ ПРЕСТАЈЕ ДА РЕШЕТА: Србин наставио да постиже голове за Ал Хилал (ВИДЕО)
18. 02. 2024. у 15:42
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)