ДУШАН ВЛАХОВИЋ ДАО ГОЛ, АЛИ... Навијачи Јувентуса су бесни! (ВИДЕО)

17. 02. 2024. у 20:00

Верона и Јувентус су се састали у 25. колу Серије А, а тај меч италијанског првенства окончан је како Душан Влаховић и Филип Костић нису желели - домаћин је двапут водио, на крају однео део плена резултатом 2:2, због чега је освајање титуле све тежа могућност за екипу за коју наступају поменути Срби.

Након што је Интер пре два кола, тада са само два бода више, ушао у дерби са "старом дамом", па је победио - сада је та разлика чак девет бодова, и притом су неразури одиграли утакмицу мање од торинског гиганта.

Крај шампионата је, наравно, још увек далеко - треба свако да одигра по 38 утакмица, али са оволиким заостатком, требало би неко чудо да се деси да "Јуве" стигне лидера.

А опет, надали су се његови навијачи да ће се наставити мајсторије које је Душан Влаховић и те како изводио ове сезоне, али...

Јесте он дао гол, из пенала у 28. минуту чиме је изједначио јер је Верона повела преко Фолоруншоа у 11, но то није био довољан замајац за екипу тренера Масимилијана Алегрија.

Домаћин је у уводним моментима другог полувремена други пут стигао до вођства, тада преко Нослина коме је асистирао стрелац првог погодка, а све што је Јувентус успео да уради до краја је да преко Рабиоа, који је затресао мрежу у 55. минуту, дође до ремија.