РУСИ ЗАГРИЗЛИ ЗА СРБИНА: Краснодар појачао понуду за репрезентативца Србије
Фудбалски клуб Краснодар озбиљно је загризао за Андрију Живковића, а то је показао појачаном понудом за српског репрезентативца. Уколико би Живковић прихватио понуду Краснодара, добио би тргодишњи уговор и плату од два милиона евра по сезони.
ФОТО: ФСС
Краснодар са клупе предводи Владимир Ивић, бивши играч Партизана попут Живковића, што би могао да буде важан фактор у евентуалном доласку српског фудбалера.
За сада нема тачних информација колико Краснодар нуди ПАОК-у за Живковића. Према руским медијима у питању је сума од 7,5 милиона евра, мада грчки медији тврде да је износ већи и да је у питању девет милиона евра.
Остаје нам да видимо да ли ће Србин изабрати да оде у Русију или ће ипак остати у Грчкој и пробати са Паоком да дође до титуле.
БОНУС ВИДЕО: "БИЛО ЈЕ ВЕЛИКО ИСКУСТВО ИГРАТИ СА ТАКВИМ МАЈСТОРОМ": Калуђеровић о Канутеу, и богатој каријери
Препоручујемо
ЗВЕЗДА СЕ ПОЈАЧАВА ИЗ ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ? Репрезентативац Канаде велика жеља црвено-белих
16. 02. 2024. у 15:52
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству
СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).
30. 03. 2026. у 11:30
НОВАК ЂОКОВИЋ СТИГАО У САРАЈЕВО, ДОШАО ДА НАВИЈА ЗА БОСНУ! Невероватна сцена...
Најновије вести из тениса тичу се и - фудбала. Новак Ђоковић се за то побринуо.
30. 03. 2026. у 17:18
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)