''ДОШАО САМ ДА БУДЕМ ШАМПИОН!'' Северина хоће титулу са Партизаном
Фудбалер Партизана Ксандер Северина изјавио је да му је главни циљ да са "црно-белима" освоји шампионску титулу у Суперлиги Србије.
ФОТО: ФК Партизан
Северина (22) је у Партизан стигао у јулу прошле године.
- Дошао сам да будем шампион и то је главни циљ. Наравно, неће бити лако, јер због терена у свакој утакмици морамо да дамо 200 одсто да бисмо победили. На личном плану желим голове и асистенције, јер мислим да је то најбољи начин да помогнем екипи - рекао је Северина за Партизанов подкаст.
Он је открио да се на терену најбоље слаже са Аранђелом Стојковићем.
- Са Стојкетом се најбоље слажем, јер обојица играмо по десној страни. Наравно, много значи када иза себе имам Бибарса Натха и Гајаса Захида, они виде и најмањи простор за пас. На мени је само да нападнем простор, а они ће наћи начин да ми пошаљу лопту - додао је Северина.
Партизан се налази на првом месту на табели Суперлиге Србије са 50 бодова. "Црно-бели" ће у наредном колу СЛС у суботу на свом терену дочекати ИМТ.
БОНУС ВИДЕО: Ново у Земунелу - Партизаново брдо за трчање
Препоручујемо
ИЗАШЛА НОВА ФИФА РАНГ ЛИСТА: Ево на ком месту се налази репрезентација Србије
15. 02. 2024. у 10:11
НИ БАТА МИРКОВИЋ МУ НЕ МОЖЕ ПОМОЋИ: Хајка на легендарног Хрвата, добио и отказ
15. 02. 2024. у 09:33
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Новак Ђоковић се обратио Хрватима на ћирилици (ФОТО)
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично занимљиве.
22. 01. 2026. у 12:17
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)