АЛ ИТИХАД ПРЕЦРТАО БЕНЗЕМУ: Француз се не налази на списку за меч у Лиги шампиона!
Француски фудбалер Карим Бензема није на списку фудбалера Ал Итихада за меч осмине финала Азијске лиге шампиона, пошто га је Марсело Гаљардо и дефинитивно склонио из тима.
FOTO: Tanjug/AP
Карим Бензема напустио је клуб самовољно пре месец дана, без икаквог објашњења и тражио је нову средину у зимском прелазном року.
Нови клуб није пронашао те се вратио у Ал Итихад и одмах направио проблем на првом тренингу и одмах је избачен са истог пошто није желео да слуша тренера.
То Гаљардо очигледно није опростио некада једном од најбољих нападача на свету, те га није уврстио у тим за мечеве у азијској Лиги шампиона.
Противник им је Навбахор, а екипа из Саудијске Арабије мораће без Француза да проба да прође у наредну фазу.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СРБИЈА ИЗГУБИЛА ОД ХРВАТСКЕ ПОСЛЕ ДРАМЕ! Наши ватерполисти остали без полуфинала Светског првенства!
13. 02. 2024. у 18:18 >> 18:19
ГОЛЕАДА НА "ВИЛА ПАРКУ": Традиција фаворизује Ливерпул, али Вила је увек неугодан противник у Бирмингему
ТРИДЕСЕТ и седмо коло Премијер лиге отвориће веома занимљив дуел између два некадашња освајача Лиге шампиона, Астон виле и Ливерпула који се састају на "Вила парку" од 21.00.
15. 05. 2026. у 07:00
ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?
Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо.
14. 05. 2026. у 21:35
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)