ЦРНО-БЕЛИ ПЕХ: Партизан остао без голмана за цео пролећни део сезоне
ФК Партизан је пролећни део Суперлиге Србије почео победом, услед које је задржао бод предности у односу на другопласирану Црвену звезду, али најновије вести из Хумске нису идеалне по црно-беле.
ФОТО: ФК Партизан/ Сандић фото
Наиме, голман Партизана Немања Стевановић направиће паузу током ове полусезоне како би се опоравио од последица инфекције коксаки вирусом.
Стевановић је подвргнут неопходним медицинским анализама у после чега је, у оквиру третмана, препоручено мировање како не би дошло до нежељених последица.
"Голман Партизана је под лекарским надзором током кога ће се пратити ток и брзина опоравка", саопштили су црно-бели, пожелевши голману брз повратак на терен.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (1)