ТРАЈКОВИЋ ПРЕД НАСТАВАК ПРВЕНСТВА: Променили смо "крвну слику" свлачионице
Тренер фудбалера Радничког из Ниша Никола Трајковић изјавио је пред утакмицу са крагујевачким Радничким да је свака наредна утакмица у националном шампионату пресудна за његов тим.
ФОТО: А. Илић
Нишки Раднички у недељу од 13 часова гостује крагујевачком Радничком у утакмици 20. кола Суперлиге Србије.
- Одрадили смо физички аспект припрема на задовољавајућем нивоу. Играчи су били максимално концентрисани, професионални. Задовољан сам оним што смо оставили иза себе и сада прелазимо у такмичарски период где немамо више права да причамо о томе да је Раднички играо допадљив фудбал, а да није доносио бодове. Свака утакмица нам је пресудна и на свакој морамо да поправљамо салдо. Променили смо "крвну слику" свлачионице, довели смо нове играче - истакао је Трајковић.
Додаје да зна шта може да се очекује од клуба из Крагујевца.
- Били смо на припремама једни поред других, доста смо скаутирали једни друге, знамо шта можемо да очекујемо. У припремном периоду су пробали нови систем, 4-4-2 у ромбу, исто тако спремамо се и за друге системе, оне у којима су завршили полусезону. Играчи су добили све потребне информације, спремни смо за све опције - закључио је Трајковић.
БОНУС ВИДЕО: "КАЛИНИЋ И ЛУЧИЋ СУ КЉУЧ": Са Дејаном Каровићем о репрезентацији, вечитима, Николи Јокићу...
Препоручујемо
ДА СЕ ЗНА КО ЈЕ КРАЉ! Никола Јокић држао час кошарке Леброну у његовој кући
09. 02. 2024. у 06:48
ДА ЛИ ВАМ СЕ СВИЂА? Новак Ђоковић у овој опреми игра Ролан Гарос (ФОТО)
09. 02. 2024. у 10:41
ЦРНО НА БЕЛО! Партизан објавио дивљачки напад навијача на играче (ВИДЕО)
09. 02. 2024. у 12:01
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)
Поздрав из земље кошарке. Тако волимо да се хвалимо када неко наш, или наши, ураде нешто кошаркашки сјајно. А нови српски кошаркашки бисер је ту. И опчинио је Америку.
11. 03. 2026. у 12:11
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)