СПОРТСКИ ДИРЕКОР ТОРИНА УДАРИО ПО СРБИНУ: Због овога је Немања Радоњић продат

Александар Илић
Александар Илић

04. 02. 2024. у 14:44

Спортски директор Торина Давиде Вањати говорио је о продаји Немање Радоњића.

СПОРТСКИ ДИРЕКОР ТОРИНА УДАРИО ПО СРБИНУ: Због овога је Немања Радоњић продат

ФОТО: ЕПА

Српски репрезентативац није оставио свој печат у Торину, те га је управа "бикова" продала", а Италијан тврди да се клуб на тај потез одлучио због мањка професионализма.

- Имали смо оне који нису показали довољан ентузијазам да бране боје Торина и показали су непрофесиналност према клубу. Жао ми је што то морам да кажем, али је то тако.

Вањати је потом наставио у истом тону да осипа паљбу по 27-годишњем крилу.

- Једино исправно је било да задржимо оне који желе да дођу у тренинг центар свако јутро и труде се да напредују.

Дотакао се спортски директор Торина и хрватског тренера Ивана Јурића и чињеницу да му истиче уговор са клубом на крају сезоне.

- Нисмо још увек причали о томе, био сам заиста заузет претходних дана. Причаћемо мирно, у најбољем интересу Торина и свих нас. Разговараћемо и са председником Урбаном Каиром који ће саопштити одлуку када буде била донета - закључио је Вањати.

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)