ХАОС НА КИПРУ: Звездин меч прекинут због туче, Милојевић повукао екипу са терена (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

01. 02. 2024. у 17:39

ПОСЛЕДЊА утакмица Црвене звезде на припремама на Кипру није одиграна до краја. Прекинута је због туче на терену.

Играо се 67. минут када је фубдалер Ботева Диого Барбоса после једног старта кренуо ка Урошу Спајићу и ударио га рукама по лицу.

Када су се ствари смириле тренер црвено-белих Владан Милојевић одлучио је да повуче екипу са терена при резултату 2:1 за шампиона Србије.

Што се утакмице тиче, сва три поготка виђена су у првом полувремена. Играо се 8. минут када је Шериф Ендијаја добро испратио акцију и није му било тешко да из близине убаци лопту у мрежу тима из Вратсе.

Бугарски клуб је до изједначења стигао у 37. минуту управо преко Барбосе који је учествовао у сукобу са Спајићем.

Нову предност Звезди донео је Ендијај. Сенегалац је умакао одбрани ривала и добар пас Мијаиловића претворио у погодак.

Био је то трећи гол нападача црвено-белих на припремама. Он је био стрелац и у победи против лучанске Младости (2:0).

Звезда је меч почела у саставу: Поповић - Недељковић, Спајић, Драговић, Радојевић - Мијаловић, Канга - Букари, Шљивић, Олајинка - Ендијај.

БОНУС ВИДЕО: Ватромет и славље "орлова" - Србија је на ЕУРО након 24 године