НИШТА ОД ГЕНЕРАЛКЕ! Отказан Партизанов меч, враћају се за Београд

ЗБОГ велике количине воде на терену изазване провалом облака, генерална проба фудбалера Партизана против екипе АЕЗ Закакију је отказана.

НИШТА ОД ГЕНЕРАЛКЕ! Отказан Партизанов меч, враћају се за Београд

ФОТО: ФК Партизан

Меч је требао да почне у пола два, међутим, од те утакмице неће бити ништа. Требало је да црно-бели тај меч почну у следећем саставу: Јовановић – Стојковић, Марковић, Де Медина, Антић, Овусу, Гох, Калулу, Натхо, Захид – Салдања.

Уместо утакмице Партизан и АЕЗ су одрадили лакши тренинг на стадиону у Лимасолу, после чега се екипа Игора Дуљаја враћа у хотел у Ларнаки, а током ноћи и у Београд.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Иран данас одлучио