ТАЈНИ МЕЧ ЦРВЕНО-БЕЛИХ: Звезда одиграла утакмицу за коју је мало ко знао, Владан Милојевић имао шта да види

31. 01. 2024. у 15:12

Када је на почетку припрема ФК Црвена звезда објављиван списак њених ривала у контролним утакмицама, није се само знало ко ће бити последњи супарник на Кипру. Али, дан пред тај, последњи меч, одигран је и један - за који је мало ко у Србији знао.

Наиме, претпоследњег дана боравка на Кипру, фудбалери Црвене звезде имали су нешто другачије обавезе, с обзиром на то да су током преподнева одиграли тренинг утакмицу, која се састојала од два полувремена по 30 минута.

Противник је била екипа Пафоса до 20 година, а у црвено-белом дресовима наступили су млади и талентовани играчи, који су тријумфовали резултатом 4:0, погоцима двоструког стрелца, Стефана Митровића, Андрије Максимовића и Николе Митуљикића.

Овај тренинг меч је послужио као лепа прилика да се шеф стручног штаба Црвене звезде, Владан Милојевић, увери у таленат и квалитет младих фудбалера, који су имали праксу кроз интересантан тренинг и за њих значајну утакмицу.

Од самог старта су, очекивано, нападали црвено-бели, па је иницијатива уродила плодом већ у четвртом минуту када је Стефан Митровић постигао гол, а онда је био прецизан и у 20. минуту када је удвостручио предност екипе из Србије. Низале су се шансе Милојевићевих изабраника, пре свега Јована Митиљукића и Владимира Лучића, док се на другој страни са неколико интервенција истакао чувар мреже - Вук Драшкић.

Једанаест минута у другом полувремену било је довољно Црвеној звезди да постигне трећи погодак на мечу, када је један од најмлађих, Андрија Максимовић, затресао мрежу ривала. Сви играчи, који су са трибина пратили утакмицу, громогласним аплаузом су испратили погодак једног од најталентованијих фудбалера Звезде, те су му на тај начин пружили подршку.

Низале су се и потом шансе изабраника Владана Милојевића, али се резултат није мењао до последњег минута, с обзиром на то да је тик пред последњи судијски звиждук погодак за коначних 4:0 постигао Никола Митуљикић.

У поподневним часовима ће фудбалери Црвене звезде поново истрчати на терен, када ће одрадити последњи тренинг пред сутрашњу контролну проверу против екипе Ботева, која је на програму од 16 часова по нашем, средњоевропском времену.

БОНУС ВИДЕО: Нестварно - ово су Руси засвирали када су фудбалери Звезде изашли на терен у Санкт Петербургу

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35