МИЛОЈЕВИЋ МОЖЕ ДА ОДАХНЕ: Биће спреман Звездин ''магико'' за наставак Суперлиге Србије

Филип Милошевић

26. 01. 2024. у 11:21

НЕКИ од кључних играча за игру Црвене звезде налазе се на репрезентативним обавезама у Африци и Азији, а на све то се повредио и Катаи.

МИЛОЈЕВИЋ МОЖЕ ДА ОДАХНЕ: Биће спреман Звездин магико за наставак Суперлиге Србије

FOTO: Tanjug/AP

Имао је главобоља ових дана Владан Милојевић, међутим, повреда Катаија није теже природе.

Катаи ће бити спреман за премијеру полусезоне против Вождовца 10. фебруара.

Како јавља "Спортски журнал", рехабилитација скочног зглоба ће трајати четири-пет дана и он ће бити потпуно спреман за наставак сезоне у Суперлиги Србије.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХУМСКА ЗАВИЈЕНА У ЦРНО! Преминуо легендарни фудбалер Партизана