КРВАВА ПРОСЛАВА: Шесторо људи погинуло у фудбалском слављу
СЛАВЉЕ се претворило у велику тугу.
Фото: Архива Новости
Гвинеја је остварила прву победу на Купу Африке од 2012. године против Гамбије (1:0), а у претераној прослави на улицама погинуло је шесторо људи, већина због удеса после јурњаве колима.
Фудбалски савез Гвинеје апеловао је на грађане да убудуће славе тријумфе без инцидената.
Препоручујемо
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за суботу
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
28. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)