АЛЕГРИ КРИТИКОВАО ВЛАХОВИЋА! Душане, што си му украо гол?

22. 01. 2024. у 07:58

ФУДБАЛЕРИ Јувентуса победили су синоћ у гостима Лече с 3:0 у утакмици 21. кола италијанске Серије А.

Јувентус је до тријумфа дошао захваљујући одличној игри у другом полувремену, али и двоструком стрелцу, српском репрезентативцу Душану Влаховићу.

Српски нападач госте је "начео" у 59. минуту на асистенцију Андрее Камбијаса, да би на 2:0 повисио у 68. Коначан резултат поставио је Бремер у 85. минуту.

Међутим, тренеру Јувентуса увек нешто није по вољи, па је тако критиковао Влаховића.

Наиме, Србинов други гол у 68. минуту је споран, када је лопту коју је Мекени послао главом "спаковао" у мрежу скоро са гол-линије, елиминисавши тако било какву шансу да се одбије од стативе и не заврши иза леђа Фалконеа, међутим, Алегри је и у томе видео проблем.

Алегри је рекао после меча да би било боље да је Мекени постигао гол.

- Мекени се плаши летења, тако да је на данашњу утакмицу у Лече дошао возом. Можда би било боље да је Влаховић пустио њега да постигне гол... - рекао је Алегри након сусрета у коме је Јувентус дошао до нове победе и скочио на прво место на табели.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу