СПЕКТАКУЛАРНИ, ШОК ТРАНСФЕР: Александар Митровић се хитно враћа у Премијер лигу?
17. 01. 2024. у 19:50
Александар Митровић бриљира и у дресу ФК Ал Хилал из Саудијске Арабије, баш као што је и у енглеском фудбалу то радио играјући за Фулам, а управо би у Енглеску могао да се врати и то у спектакуларном трансферу.
Повезане вести
ЕНГЛЕСКА ЗАТЕЧЕНА: Ево ко је преузео Челси, тима у који је уложено милијарду и по евра!
Најновије вести из у Премијер лиге изненадиле су многе.
06. 01. 2026. у 12:44
Најновије из рубрике
"ЗНАТЕ ШТА ЈЕ ДЕКИ РЕКАО О ЕНГЛЕСКОМ СУДИЈИ? Е, САМО ДА СЕ НАМА ТО НЕ ДЕСИ!" Ненад Лалатовић "пецнуо" Звезду пред окршај у Купу!
Фудбалери Новог Пазара и Црвене звезде састаће се у Купу Србије у четвртак од 14.45 часова, а све очи биће упрте у некада тренера црвено-белих сада плаво-белих Ненада Лалатовића.
03. 03. 2026. у 16:30
ЏОРДАН ПРЕШАО У МЕГУ! Какав кошаркашки трансфер...
Најновије вести из српске кошарке су више него интересантне.
03. 03. 2026. у 16:15
ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ НАВИЈАЧА ЗВЕЗДЕ! "Делије" се огласиле!
ФК Црвена звезда се налази пред важним догађајем, а тим поводом огласиле су се и "делије".
03. 03. 2026. у 16:00
ШТА ЋЕ РЕЋИ СРЂАН?! "У финалу против Роџера - моја мајка је навијала за Федерера!"
Новак Ђоковић је током каријере имао два велика, највећа ривала - један је Рафаел Надал, а други Роџер Федерер за ког је Нолетов отац Срђан "посебно везан", имајући у виду да је често умео нагласи како је Швајцарац ниподаштавао његовог сина на почетку Новакове каријере. Зато је незамисливо да у кући Ђоковића неко навија за Роџера. Али, у једној другој тениској кући - баш то се десило.
03. 03. 2026. у 15:45
СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ЦРВЕНО-БЕЛЕ: Српски центар се опоравио од повреде пред "дерби"
Центар репрезентације Србије и кошаркаш Олимпијакоса, Никола Милутинов, опоравио се од повреде и биће на располагању тренеру Јоргосу Барцокасу за дуел против Панатинаикоса у Евролиги.
03. 03. 2026. у 15:25
Коментари (0)